Žlutá chata - ubytování Jizerské hory

Chata je umístěna v horní části Desné na konci slepé ulice. Za objektem jsou již jen dvě chaty zřídka navštěvované a les.

Objekt leží nedaleko hlavní silnice Tanvald - Harrachov 300 m, zcela stranou dopravního ruchu v malém údolí v blízkosti zastávek vlaku Pustinská a autobusu Desná odbočka. U chaty je bezproblémové venkovní posezení, možnost grilování, pálení ohně na velkém vlastním přilehlém udržovaném pozemku 700 m. Chataě je dobrá základna pro turistiku, cykloturistiku a běžecké lyžování v okolí Jizerských hor a Krkonoš.

Ceny za týden za chatku
Zimní sezona: 9500,- Kč
Letní sezona: 9500,- Kč
Mimo sezonu: 7000,- Kč
Cena za víkend za chatku
Zimní sezona: 3500,- Kč
Letní sezona: 3500,- Kč
Mimo sezonu: 3000,- Kč

Cena za psa - NE
Poplatky MěÚ: 15 Kč / den dospělý | 2 Kč / den dítě
Elektrický proud - spotřeba - 1 kW = 5 Kč.
Objekt má vlastní odčítací hodiny.

Ubytování v chatě

Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 1 až 5 osob ve 2 ložnicích.
Dvě stejné dvoulůžkové ložnice v podkroví. Ve společenské místnosti v přízemí je rozkládací pohovka s možností přistýlky případně pro jednu až dvě osoby.

Součástí je koupelna se sprchovým koutem - teplou vodou, samostatné WC.
Chata je vytápěna elektrickým přímotopem v každém pokoji. V koupelně je elektrický žebřík. V kuchyni, chodbě a na WC je podlahové vytápění.

Doprava a parkování

Vzhledem ke své poloze je chata dostupná bez problémů po celý rok. Přístupová cesta je v zimě pravidelně udržována a parkovat je možné přímo u objektu.

Stravování

V objektu je zařízená kuchyň - lednička, 4 plotýnkový elektrický sporák, mikrovlnná trouba, základní nádobí, překapávač kávy.
Voda v objektu je pitná - kojenecká.

Chatu nepronajímáme na pořádání oslav a párty.

rezervovat on-line
ubytovní Jizerské hory - Žlutá chataubytovní Jizerské hory - Žlutá chataubytovní Jizerské hory - Žlutá chata - splečenská místnostubytovní Jizerské hory - Žlutá chata - splečenská místnostubytovní Jizerské hory - Žlutá chata - kuchyňubytovní Jizerské hory - Žlutá chata - ložniceubytovní Jizerské hory - Žlutá chata - obývákubytovní Jizerské hory - Žlutá chata - WCubytovní Jizerské hory - Žlutá chata - koupelnaubytovní Jizerské hory - Žlutá chata - sprchový kout
Ubytování Jizerské hory | Bc. Jana Fajfrová